شرکت بازرگانی الماس تابان آسیا بعنوان یک زیر ساخت بسیار گسترده در تجارت الکترونیک با هدف مدیریت زنجیره تامین وتوزیع قطعات و تجهیزات در سراسر کشور راه اندازی شده است . شرکت الماس تابان آسیا با ایجاد شبکه های مختلف فروش و توزیع کالا در سطح کشور در جهت تسهیل و ارتقاء روند  معاملات و مبادلات در خدمات بازرگانی به عنوان یکی از تاثیر گذارترین مجموعه های تامین به شمار می آید.

این مجموع با اقدامات گسترده در زمینه هایی همچون صادرات و واردات ،  حمل ونقل و ترخیص به عنوان یکی از پیشگامان عرضه خدمات بازرگانی به شمار می آِید در کنار این قبیل از فعالیت ها ، شرکت الماس تابان آسیا با تامین موجودی یکی از بزرگترین برند های فروش و توزیع قطعات در جهت حمایت از توزیع آسان و بدون نیاز به زمان برای کسب و کار های خرد وبزرگ اقدام نموده است.

این مجموعه با همکاری برند کالای الکترونیک در زمینه فروش وتوزیع قطعات وتجهیزات نیاز بسیاری از صنایع را برطرف نموده است. کالای الکترونیک با فراهم سازی بستر مناسب از قبیل فروشگاه اینترنتی کالای الکترونیک امکان خرید آنلاین و حضوری را درشعب این مجموعه فراهم نموده است.

در کنار فراهم سازی خرید و سفارش بدون دغدغه در داخل وخارج از کشور مجموعه بازرگانی الماس با فراهم سازی بستر های مناسب امکان خرید از فروشگاهای معتبر خارج از کشور را برای شما فراهم نموده است. گروه بازرگانی و صنعتی الماس تابان آسیا با توجه به بستر موجود می تواند کالای مورد نظر شما را از وب سایت های معتبری  نظیر amazon ، ebay  و سایر سایت های خارجی خریداری کرده و پس از خرید و اتمام مراحل پرداخت آن، حمل کالا و ترخیص آن را نیز به عهده بگیرد و در محل مورد نظر مشتری تحویل ایشان دهد.

برای ثبت سفارش کالای مورد نظر شما از سایت های خارجی از طریق فرم ثبت سفارش استفاده نمایید و برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.